Loading...

Кримський завод Фірташа виганяє робітників “за шпигунство на Україну” – розвідка

З заводу “Кримський титан” масово звільняють співробітників, яких ФСБ Росії підозрює у співпраці зі спецслужбами України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України на своїй сторінці Facebook.

“Адміністрацією заводу “Кримський Титан” (Армянськ) проводиться звільнення громадян України з порушенням вимог чинного законодавства без надання терміну для пошуку нового місця роботи. Для виправдання протиправних дій співробітники ФСБ РФ поширюють інформацію щодо можливої причетності зазначених громадян до спеціальних служб України”, – розповіли в ГУР.

За даними розвідки, також російська влада намагається обґрунтувати створення “фільтраційної зони” на адмінкордоні Криму з материковою Україною необхідністю боротьби з тероризмом.

Як відомо, підприємства олігарха Дмитра Фірташа, серед яких і “Кримський титан”, обслуговували патріотичний російський форум, який російська окупаційна влада проводить в анексованому Криму.

Також Міжрічинський гірничо-збагачувальний комбінат, що також належить Фірташу і розташований на території України, постачає на “Кримський титан” українську сировину.

При цьому роботі заводу намагаються всіляко перешкодити кримські активісти. Восени 2015 року вони, наприклад, перекрили залізобетонними блоками і протитанковим їжаком залізну дорогу, що веде до “Кримського титану”.

Як повідомлялося, після окупації в Криму затримують місцевих жителів, у тому числі багатьох кримських татар, які підтримують Україну. Найчастіше їх звинувачують у шпигунстві або підготовці диверсій. У кримських татар регулярно проводяться обшуки. Також у Криму був закритий кримськотатарський телеканал АТR, українські телеканали та українські школи.

Крім того, окупаційна влада Криму підготувала проект резолюції ООН, в якому намагається звинувачувати Україну в порушеннях прав людини на півострові.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *