Кожна громада отримає свого поліцейського офіцера: на Київщині таких вже 7

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає, що кожна територіальна громада отримає свого офіцера поліції. Вони дбатимуть про безпеку в громаді. 

Кожна громада отримає свого поліцейського офіцера: на Київщині таких вже 7

Перший крок до безпечної громади: у поліції Київщини пройшла робоча зустріч з новообраними головами територіальних громад
Вчора у Головному управлінні поліції Київської області відбулася спільна нарада керівництва поліції та голів територіальних громад області, на якій правоохоронці представили проєкт «Поліцейський офіцер громади». Для запобігання поширення коронавірусної інфекції захід відбувся у вигляді відеоконференції.
Зазначимо, проєкт «Поліцейський офіцер громади», який передбачає, що кожна територіальна громада отримає свого офіцера поліції, реалізується по всій Україні. Наразі на Київщині голови тільки 7 громад підписали меморандум з поліцією про співпрацю сторін на засадах партнерства: Баришівська, Зазимська, Медвинська, Миронівська, Пісківська, Студениківська та Узинська.
Саме вони першими подбали про безпеку своїх мешканців, розуміючи усю важливість та необхідність цього проєкту, переймаючись проблемними питаннями безпеки населення. Відтепер реалізація цього проєкту буде запроваджена у всіх територіальних громадах Київщини.
Керівник поліції столичної області Андрій Нєбитов навів до прикладу поліцейські станції, які вже розпочали свою роботу у Зазимській, Медвинській, Миронівській та Студениківській громадах.
«Наразі поліцейські офіцери цих громад вже приступили до виконання своїх обов’язків та впевнено демонструють важливість цього проєкту, адже за такий нетривалий термін вже є попереджені правопорушення, розкриті злочини та відповідно безпека в громаді» – зазначив полковник поліції.
Також, у своїй промові очільник поліції Київщини зазначив, що цей офіцер стане комунікатором між поліцією та громадою, і дуже важливо, щоб цей зв’язок, який направлений на забезпечення якісного реагування на будь-які ситуації, дав можливість людям відчувати впевненість і безпеку, навіть у найвіддаленішому населеному пункті.
Нарада відбулася у форматі живої дискусії, представники громад охоче ставили питання щодо кваліфікаційних вимог до потенційних кандидатів, умов праці, матеріально-технічного забезпечення та заробітної плати тощо.
Присутні обговорили всі питання та отримали вичерпні відповіді від керівництва поліції Київщини. Наприкінці усі учасники дійшли висновку, що безпека громади – це спільна мета поліції та об’єднаних територіальних громад. Тож, сторони домовилися про подальшу взаємодію для реалізації цього проєкту.

Кожна громада отримає свого поліцейського офіцера: на Київщині таких вже 7