“Ковдра для генпрокурора”. 9 грудня Автомайдан і Центр протидії корупції проведуть автопробіг до дому Луценка

Організатори автопробігу до будинку генпрокурора України Юрія Луценка заявили, що збираються встановити там “клановий прапор корупціонерів” – картате ковдру на флагштоку.

Вранці 9 грудня Автомайдан і Центр протидії корупції планують провести автопробіг до будинку генерального прокурора України Юрія Луценка, повідомляється на сторінці заходу в Facebook.
Акцію назвали “Ковдра для генпрокурора”.
“Будемо встановлювати перед будинком Луценко клановий прапор корупціонерів – картату ковдру на флагштоку”, – пояснили організатори.
Вони заявили, що в кінці минулого тижня генпрокурор “здав” агентів Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), які працювали під прикриттям, “рятуючи таким чином топ-корупціонерів, щодо яких Антикорупційне бюро проводило розслідування”.
“Свого часу саме ці агенти під прикриттям викрили корупцію і народних депутатів у справі бурштинових мафіозі. Тобто фактично замість обіцяної боротьби з корупцією Луценко тепер став головним захисником топ-корупціонерів від НАБУ”, – йдеться в повідомленні.
Відзначається, що автопробіг аполітичний і проводиться виключно громадськими організаціями. Учасників закликали не використовувати партійну символіку.
Збір призначений на 11.00 в парку ім. Пушкіна в Києві.

Скриншот: Ковдра для Генпрокурора / Facebook

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що активісти, які збираються 9 грудня провести автопробіг до нього додому, повинні були б замість цього зустріти главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодниця і директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника в аеропорту.  Через їхню відсутність не було кому продовжити терміни слідства і вчора справа Розенблата мала бути закритою. Мусив рятувати туристів:)