Коронована двічі: У Чернівцях лікарка вдруге захворіла на COVID-19

Лікарка-анестезіологиня Чернівецької міської лікарні №1 Анна Рибачук вдруге за час пандемії заразилася коронавірусом COVID-19. Про це медичка сама повідомила на особистій сторінці у Facebook, зазначивши, що вже за два тижні планує повернутися до роботи.

“Коронована двічі. Сьогодні сьомий день пневмонії і “по другому колу” позитивного ПЛР на COVID-19. Пояснення в мене одне: без антитіл в крові, після першого епізоду хвороби, “вилетіла” знову на роботу. От вам і легкий перебіг! Не буває легких варіантів, наслідки є завжди. Віддалені в часі, але є!” – написала вона.

Рибачук зазначила, що пневмонія, на яку вона хворіє, не надто агресивна і не двобічна. З огляду на це, жінка проходить інтенсивне лікування вдома.

“Ми всі лише на шляху до подолання пандемії та колективного імунітету. Треба набратись терпіння і пам’ятати про уважність і захист самих себе! Ще рано ходити без якісних масок і респіраторів, тусуватись компаніями і обійматись при зустрічі!” – звернулася лікарка до українців.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що близько 20% інфікованих коронавірусом в Україні складають медики, зокрема, через те, що на інфекційний контроль у лікарнях по всій країні не звертали достатньої уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *