Коронавірус: “Нова пошта” готується до гіршого

“Нова пошта” очікує зниження обігу у другому кварталі 2020 року, та допускає скасування дивідендів власникам, скорочення винагород членам наглядової ради та скорочення годин праці співробітникам. Про це йдеться у зверненні власників компанії до співробітників.

У листі підкреслюється, що всі передбачені виплатити першого кварталу року будуть виконані, проте найважчим періодом стане другий квартал року.

“Ситуація з епідемією буде погіршуватися, що, на жаль, призведе до збільшення кількості захворювань. Як наслідок, можливі посилення карантинних заходів та продовження карантину на кілька місяців.

 ..Ми прогнозуємо падіння споживання, оскільки у позбавлених роботи людей просто не буде можливості щось купувати. В результаті кількість відправок і дохід компанії знижуватиметься, особливо у травні та червні. Тому компанія розглядає сценарії зниження обігу в другому кварталі”, – йдеться у зверненні.

У сценаріях, які зараз прораховує компанія, допускається:

– скасування виплат дивідендів власникам компанії,

– скорочення винагород членам Наглядової Ради та співробітникам офісу підтримки,

– переведення співробітників у інші підрозділи або скорочення годин

“Чи застосовувати ці дії — будемо вирішувати за результатами кожної прожитого тижня та інформувати вас. Ми дуже сподіваємося, що уникнемо будь-яких скорочень виплат, однак хочемо, щоб ви були до цього готові”, – резюмуть у компанії.

Нагадуємо:

Нещодавно повідомлялось, що “Нова Пошта” додатково шукає 2 тисячі кур’єрів по всій Україні, щоб забезпечити виконання замовлень.

“Укрзалізниця” скорочує додаткові виплати усім працівникам, та очікує збитків за перші півроку 2020-го року на 6-10 мільярдів гривень. Наглядова рада і топ-менеджмент УЗ також відмовилися від премій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *