Офіс президента подасть позов проти “Схем”

Офіс Президента заявляє, що інформація, викладена у сюжеті програми «Схеми» про зустріч президента Зеленського з високопосадовцем Росії, яка нібито мала місце в Омані, цілком і повністю не відповідає дійсності. Про це заявила пресслужба Офісу президента України.

“Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто чи в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався в інший спосіб з Миколою Патрушевим. Оприлюднення висновків, які ґрунтуються не на фактах чи свідченнях, а на домислах і відомостях з якихось таємних «джерел», Офіс Президента розцінює як відверту маніпуляцію громадською думкою”, – йдеться у повідомленні.

Офіс Президента чекає від програми «Схеми» спростування відомостей, “що не відповідають дійсності”, та припущень, зроблених на їхній основі.

“Ми звертаємося до суду з позовом, у якому вимагатимемо спростувань і вибачень. Також вважаємо своїм обов’язком звернути увагу суспільного мовника – телеканалу «UA: Перший» на розповсюдження в його ефірі інформації, що не відповідає дійсності та є відвертою маніпуляцією громадською свідомістю”, – додали в пресслужбі.

  • Нагадаємо, 5 січня стало відомо, що Володимир Зеленський на новорічні та різдвяні свята відпочиває у розташованому на узбережжі Індійського океану 5-зірковому готелі в Омані.
  • ЗМІ з’ясували, що бізнес-джет, який привіз Зеленського до Києва, зупинявся в Москві перед відправленням з Оману.
  • За даними ЗМІ, в Омані Зеленський міг зустрічатися із путінським чиновником, екскуратором ОРДЛО Владиславом Сурковим.
  • В Офісі президента заявили, що візит Зеленського до Оману був приватним.
  • Журналісти проєкту “Схеми” з’ясували, що Зеленський летів із Оману літаком, який привіз туди секретаря Радбезу РФ Миколу Патрушева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *