УКРАЇНСЬКА КОМАНДА ВИГОТОВЛЯЄ ЇСТІВНІ СКУЛЬПТУРИ НА КОНДИТЕРСЬКІЙ ПЕРШОСТІ СВІТУ В ПАРИЖІ

Двоє українців беруть участь у світовому чемпіонаті кондитерів, котрий відбувається в Парижі. За два дні вони планують виготовити близько сотні авторських тістечок і три їстівні скульптури, йдеться в сюжеті ТСН

Інженер Володимир Прищепа спершу думав, що кулінарія – це хобі. Однак тепер він профі, котрий спеціалізується на карамелі. Його колега Катерина Крижанівська знайде мало рівних у шоколадних справах. Разом вони обрали собі тему “парфуми та косметика” та вирішили змайструвати в Парижі карамельний флакон, шоколадну жінку і подіум для десертів. Вигадували і тренувалися протягом восьми місяців. “Має бути максимальна кількість ручної роботи. Важливо зробити швидко і акуратно”, – розповіли конкурсанти.

Із собою українці прихопили важливі інгредієнти: пюре для морозива, мадагаскарський перець, формочки, інструменти. Вийшло загалом шість валіз і 150 кг ваги. Кондитери сподіваються вразити вибагливих французів своєю майстерністю та просять тримати за них кулаки вдома. Куди мріють повернутися з перемогою.

Солодкий марафон українців стартував вчора зранку. Українська команда обрала собі тему – парфуми та косметика. В їхніх планах змайструвати три скульптури – карамельний флакон, шоколадна жінка і подіум для десертів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *