КОМІСІЇ ВЖЕ НЕ «БЕЗГОЛОВІ»

На 62-ій сесії міської ради, яка відбулася 20 грудня 2018 року, було прийняте важливе рішення щодо обрання голів постійних депутатських комісій. Нагадаємо, що ще 9 червня минулого року голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян Юрій Шинкар перейшов у бюджетну комісію. А 6 вересня комісію з питань земельних відносин, комунальної власності, будівництва та архітектури залишив колишній її голова, депутат Владислав Юденко, який також поповнив ряди бюджетної комісії. В порушення ст. 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” всю осінь названі вище комісії залишалися без командирів. І ось, нарешті, після кількох критичних виступів депутатів керівництво міста вирішило-таки виконати вказану статтю закону про місцеве самоврядування.

Отож, 20 грудня було прийняте рішення ради “Про внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання від 01.12.2015 №08-02-VII “Про обрання голів постійних комісій Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання”. Згідно з ним головою комісії з питань земельних відносин, комунальної власності, будівництва та архітектури став представник фракції БПП В’ячеслав Нестеренко, а головою комісії з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян — голова фракції Партії Простих Людей Олександр Калашник.

Колектив редакції вітає депутатів із обранням і висловлює переконання, що на нових посадах вони покажуть себе з найкращого боку.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *