Гройсман, каденція якого на посаді прем’єра закінчується, обіцяє українцям через два роки зарплату більше 600 доларів

Кабмін хоче до 2021 року підвищити середню зарплату українців до $ 620 (16210 грн по курсу на 14 травня 2019 року). Про це під час підписання нової тристоронньої Генеральної угоди з профспілками і роботодавцями заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пише сайт уряду.

“Одне з найважливіших завдань уряду – зростання національної економіки. Зростання економіки дозволить дати нову якість життя людей через збільшення їх доходів. Наш уряд вже створив механізми, які дозволили збільшити мінімальну зарплату в три рази за останні три роки, середню – в два рази “, – сказав прем’єр, каденція якого закінчується після проведення парламентських виборів восени цього року.

Згідно з останніми даними Держстату, в березні нинішнього року середня зарплата по Україні склала 10237 грн ($ 390 за курсом на сьогоднішній день). Таким чином, в планах уряду протягом двох років – підвищити доходи українців майже на 60%.

За словами Гройсмана, збільшення середньої зарплати допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку, а не їздити на заробітки за кордон.

У Кабінеті міністрів відзначили, що в новій Угоді влада робить акцент на просуванні вітчизняного виробника як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Зокрема, визначено загальні зобов’язання по створенню: конкурентоспроможних робочих місць; умов для легалізації зайнятості та оплати праці; вдосконалення системи професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, професійного навчання працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *