Комерційний директор ”Нафтогазу” перевів мільйони за кордон: відомо кому

Головний комерційний директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко 20 вересня 2018 року з рахунків Ощадбанку переказав на рахунок дружини Ірини Шафранової-Вітренко у Ліхтенштейні 1 млн 900 тис. євро і 2 млн 900 тис. доларів.

Про це ZN.UA стало відомо з джерел у банку. Зазначається, що ця сума, як стверджує джерело, виправдана декларацією Юрія Вітренка і покривається бонусною виплатою, отриманою менеджером НАК “Нафтогаз України”.

Зокрема це гроші за виграні у Стокгольмі суди у “Газпрому” за контрактами купівлі-продажу і транзиту російського газу через територію України.

Як повідомлялося, 30 травня наглядова рада НАК “Нафтогаз України” вирішив виплатити співробітникам компанії 46,3 млн доларів премій в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражному суді.

 Першу частину премії в розмірі 541 млн грн менеджерам обіцяли найближчим часом. Це 1% від обсягу виграшу, вже визнаного у фінансовій звітності за 2017 рік.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зажадав переглянути рішення з преміювання. 18 червня Вітренко розповів, що вже виплачені $21 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *