Loading...

Митниця виписала штраф «Нафтогазу» на 8 млрд грн

З 14 години сьогодні, 13 березня, біля Кабінету Міністрів України (м.Київ, вул. Грушевського, 12/2) активісти «Вільних Людей» проведуть акцію-пікет з вимогою звільнити голови Енергетичної митниці ДФС Ігоря Піковського (на фото поруч).

Активісти вважають, що Ігор Піковський примушує державу Україна сплачувати витрати за газ, який незаконно постачає російський «Газпром» на окуповані території Донбасу.

Це є прямим порушенням закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях». Ним передбачено, що РФ, як країна-агресор, несе повну відповідальність за вчинені незаконні дії на окупованій території.

Йдеться про накладання штрафу на суму 8,3 мільярдів грн на «Нафтогаз».

Картинки по запросу Ігоря Піковського фото

Керівник «Нафтогазу» Андрій Коболєв вважає, що рішення пов’язане у відмовою «Нафтогазу» оплачувати газ, який Росія контрабандою постачала до Донецької та Луганської областей.

Активісти організації «Вільні Люди» також посилаються на деякі матеріали в ЗМІ про причетність Ігоря Піковського до злочинного угрупування Юрія Іванющенка – представника політично-бізнесових кіл Януковича.

«У час, коли Україна продовжує боротися з агресором в гібридній війні, перемагає в Стокгольмському арбітражі над «Газпромом» та захищає свою енергетичну безпеку – українські чиновники – представники режиму Януковича та агенти Кемля – продовжують сприяти російському агресору та підривати наш суверенітет з середини», – сказано в заяві «Вільні Люди».

Вони вимагатимуть від ДФС звільнити Ігоря Піковського, а від НАБУ та СБУ розслідувати його незаконну діяльність та пряме сприяння окупації.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *