Клімкін: резолюція ООН щодо миротворців на Донбасі фактично готова

Україна, США, Німеччина і Франція вже фактично підготували спільний проект резолюції ООН по миротворцях на Донбасі.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін

«Я кілька годин тому розмовляв з Куртом (спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер), ми погодили основні параметри нашої позиції. У нас фактично готовий текст резолюції, наш проект. Це і Сполучені Штати, і Німеччина, і Франція, працюємо і з Великою Британією. Основне – вся територія окупована. Ми знаємо основні елементи нашої позиції, у нас є план, яким чином тиснути далі», – сказав глава МЗС.

Міністр підкреслив, що питання часових рамок миротворчої місії поки не розглядалося, а питання чисельності місії буде обговорюватися трохи пізніше.

«У нас є план – скільки потрібно, і композиція. Будемо обговорювати це дещо пізніше. Це залежить від того, чи просунемо ми логіку цієї резолюції. Щодо кількості – розмови ведуться, і у нас є чітка позиція – скільки потрібно», – уточнив Клімкін.

При цьому він відмовився відповідати на запитання про чисельність миротворчої місії.

«Якщо я скажу п’ять або я скажу п’ятдесят – потім мені скажуть: а чому ти сказав п’ять, а чому ти сказав п’ятдесят. У нас є план. Як тільки зможу сказати більше – обов’язково скажу», – заявив Клімкін.