Кінець світу на Землі влаштує «зношене» Сонце, – вчені

Шотландські вчені стверджують, що попередня дата кінця світу була розрахована невірно. Землю погубить «зношене» Сонце, впевнені дослідники.

Вчені з Сент-Ендрюського університету розповіли, коли на Землі насправді настане кінець світу. Останній раз апокаліпсису чекали 21 грудня 2012 року, але тоді оголошений кінець світу так і не настав. Однак шотландським дослідникам вдалося зробити наукове обґрунтування кінця світу. Більш того, дослідники навіть вирахували приблизну дату «справжнього» кінця всього живого на нашій планеті. Так, на думку експертів Сент-Ендрюського університету, кінець світу дійсно настане. Але не так скоро, як цього чекають шанувальники найрізноманітніших теорій і підрахунків.

Вчені впевнені: апокаліпсису людству варто чекати не раніше, ніж через мільярд років. При цьому фахівці розповіли, звідки чекати загрози: Землю, за їхньою версією, вб’є «зношене» Сонце. Наша планета загине через підвищення температури. Це станеться тому, що єдина зірка Сонячної системи розжариться до межі. Крім того, в атмосфері Землі, як вважають вчені, стане занадто мало вуглекислого газу, а значить, почнуться сильні випари, в результаті чого загинуть рослини і тварини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *