Спалах коронавірусу в Українському дитячому центрі “Молода гвардія” в Одесі зростає: кількість підтверджених інфікованих станом на 17:00 18 серпня 2021 року зросла до 60, серед них 10 дорослих і 50 дітей. Вісім дітей госпіталізовані до дитячої лікарні № 3 м. Одеса. Вона спеціалізується на допомозі пацієнтам з COVID-19, має все необхідне обладнання та фахівців. 

У таборі провели 33 швидких тести на штам Дельта, і всі результати – позитивні. Про це на брифінгові в середу, 18 серпня, повідомила директорка обласного департаменту охорони здоров’я Наталія Одарій-Захар’єва, передає “Думська“. Пресслужба МОЗ водночас заявила: ситуація під контролем.

Перебіг хвороби в інфікованих середньої тяжкості: температура 37,0 – 37,5, нежить, головний біль, біль у горлі, уточнило міністерство.

Перших хворих у дитячому таборі виявили 12 серпня, а через три дні заражених було вже 24.

УДЦ “Молода гвардія” складається з чотирьох таборів-дружин: “Сонячний”, “Зоряний”, “Прибережний” і “Морський”. Захворіли діти із “Зоряного”. В оздоровчому закладі заявили, що з дітьми з інших корпусів інфіковані не контактували.

Контактними залишаються 494 дитини та 60 дорослих із табору “Зоряний”. Вони перебуватимуть під наглядом на території табору щонайменше на 14 днів, інших після експрес-тестів повинні за три дні відправити додому.

Одарій-Захар’єва додала, що підтвердження COVID-19 штаму Дельта на тактику лікування не вплине.

«Ми контролюємо ситуацію у дитячому центрі «Молода гвардія» і робимо все належне для таких випадків. Передусім — спостерігаємо за лікуванням і станом інфікованих, ідентифікували і здійснюємо моніторинг контактних осіб. Наступне наше завдання — вивезти здорових дітей з центру і безпечно доправити їх додому. Всесвітня пандемія триває, тому важливо не розслаблятися і дотримуватися усіх карантинних норм: носити маски, уникати місць скупчення людей, дорослим – вакцинуватися. Тільки так і спільними зусиллями зможемо перемогти коронавірусну хворобу», — наголосив заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”