Хепі енд: Коронавірусу у гуртожитках університету не виявлено

Хепі енд: Коронавірусу у гуртожитках університету не виявлено

Сьогодні стало відомо про те, що із 144 тестів, які були відібрані у мешканців двох гуртожитків місцевого університету після того, як у студента, який проживав в одному з них, виявили коронавірусну інфекцію, вже отримано 107 результатів. Всі ПЛР-тести виявилися негативними. Більше того, адміністрацію вузу повідомили й про те, що решта 37 тестів теж негативні (однак списки по них ще не надійшли). Отож жодного хворого, на щастя, немає. 

Як повідомив керівник соціально-гуманітарного відділу університету Андрій Іващенко, який безпосередньо відповідає за всю роботу щодо організації обсервації та опікується всім, що пов’язано з нею, ця новина радісна для всіх: і для тих, хто був змушений перебувати на самоізоляції, і для їх рідних та друзів, і для працівників вузу. Всі списки мешканців, на яких отримано негативні результати, вже передані охороні в обох гуртожитках та співробітникам поліції, які там цілодобово чергують. Отож нині за паспортом люди, які вже є у списках, можуть виходити з домівок – їхнє пересування тепер вільне. Щойно надійдуть списки з негативними результатами ще 37 осіб, терміново буде проведено засідання міської комісії ТЕБ та НС. Вона й прийме рішення, що робити далі.

Андрій Іващенко: Хочу зауважити, що всі ті приписи, які отримали від цієї комісії раніше, ми ретельно виконували протягом тижня, доки тривала обсервація. У гуртожитках чергувала медична сестра, працював психолог, факультети опікувалися своїми студентами, а структурні підрозділи – співробітниками. Звісно, певні проблеми психологічного характеру виникали, однак з усім впоралися, все узгоджували й вирішували як можна швидше. Ми дійсно задоволені, що все скінчилося саме так. 

Отож – хепі енд! Все місто хвилювалося й уважно слідкувало за цією подією. Тому тепер разом порадіємо й за людей, які не зі своєї вини були змушені самоізолюватися й пережити цей непростий період невизначеності та обмежень.

А ще давайте разом привітаємо подружню пару, яка все ж одружилася сьогодні. Так вийшло, що викладач університету, який проживає в одному з гуртожитків, теж був змушений за тиждень до власного весілля безвихідно перебувати у  своїй кімнаті. Однак тепер все позаду і всі переживання  залишаються в минулому. Будьте щасливі, наречені, і нехай у вашому спільносу подружньому житті більше ніколи не трапляються подібні ситуації. Випробування пройдено успішно. Щасти вам!

P.S. Як стало відомо ввечері 30 травня, і решту списків з негативними результатами 37 проживаючих в гуртожитках вже отримано. Всі вільні

Світлана ПОМОЙНИЦЬКА 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *