КДБ Білорусії заявляє про розкриття «української агентурної мережі»

Прес-служба КДБ Білорусі стверджує, що затриманий у Мінську журналіст Павло Шаройко був співробітником головного управління розвідки Міністерства оборони України та нібито «створив агентурну мережу з числа громадян Республіки Білорусь, які за грошову винагороду виконували його завдання зі збору відомостей розвідувального характеру в військово-політичній сфері».

Також спецслужба Білорусі стверджує, що Шаройко нібито визнав, що є співробітником кадрового апарату військової розвідки, який працював під прикриттям, а також що має військове звання «полковник». Координацію його розвідувальної діяльності здійснював співробітник головного управління розвідки Міністерства оборони України Скворцов І. В., який діяв під прикриттям посади радника посольства України в Білорусі.

За діяльність, несумісну з дипломатичним статусом, І. Скворцов оголошений персоною «нон-грата», – стверджує прес-служба відомства. Також КДБ заявляє про затримання громадянина Республіки Білорусь, який нібито здійснював шпигунську діяльність на користь України.

Нагадаємо, у суботу з’явилася інформація про затримання в Мінську журналіста «Українського радіо» Павла Шаройко