Кабмін проводить стратегічну сесію, до якої приєднається президент

У п’ятницю, 29 травня, Кабінет міністрів України зібрався на стратегічну сесію. О 17:00 до міністрів приєднається президент Володимир Зеленський. Згідно з програмою заходу, яка є в розпорядженні “Страны”, уряд разом із експертами має сформувати єдине бачення місії, ключової мети та бренду Кабміну

Захід стартував о 12:00 з тимбілдингу. Після вступної частини міністри почали працювати в трьох командах. Кожна розробить свою версію місії, слогану, мети Кабміну. Після цього запланована презентація результатів роботи команд і їхнє групове обговорення з голосуванням.

Передбачено, що учасники стратегічної сесії ухвалять єдиний чорновий варіант місії, слогану й мети уряду, а домашнім завданням для прем’єр-міністра Дениса Шмигаля стане формулювання їхнього остаточного варіанту.

Далі міністри розіб’ються на п’ять команд за блоками (економічний, з безпеки, розвиток суспільства тощо). Кожна команда на основі наявних матеріалів, зважаючи на власне бачення кожного міністра, допрацює мету Кабміну, програму дій уряду та паспорти реформ.

Після цього запланована презентація напрацювань кожної з команд і групове обговорення мети Кабміну з голосуванням. На презентації буде присутній Зеленський, він також приєднається до обговорень.

На завершення дня кожен з міністрів озвучить свої думки про результати стратегічної сесії та фінальні напрацювання. Прем’єр підіб’є підсумки стратегічної сесії, сформулює наступні кроки та отримає домашнє завдання – створити мандатні листи за результатами обговорень.

Кабмін проводить стратегічну сесію, до якої приєднається президент

Кабмін зібрався на стратегічну сесію: чекають Зеленського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *