Банзай! Японію запідозрили в створенні атомної бомби

Японія використовує ескалацію напруженості навколо ракетно-ядерної програми КНДР для легалізації атомної бомби власного виробництва. Токіо став претендентом на членство в міжнародному ядерному клубі.

Таку думку в ефірі Обоз.LIVE висловив військовий експерт, колишній офіцер оперативного управління Генерального штабу ЗСУ, полковник запасу Олег Жданов.

За його словами, в нинішній ситуації США в повній бойовій готовності “зробили крок в бік і спостерігають” за розвитком ситуації на Далекому Сході.

“До них (США. – Ред.) знову ж все звертаються за допомогою – Південна Корея просить ввести ядерну зброю”, – зазначив офіцер запасу.

“Японці намагаються вести самостійну політику, використовуючи шанс перетворити свої Сили самооборони в Збройні сили та отримати ядерну зброю. Я в глибині душі підозрював, що атомна бомба у них є”, – підкреслив він.

Експерт звернув увагу, що у Японії крім високих технологій є ще збагачувальна фабрика і вісім ядерних реакторів.

З такими ресурсами “не мати атомної зброї … це було б смішно. Особливо для японців. Вони її зараз легалізують”, – додав Жданов.

Колишній співробітник Генштабу ЗСУ впевнений, що в нинішній обстановці “ми отримуємо ще одну країну – буде 10 членів ядерного клубу. І Китай втрачає протекторат (над КНДР. – Ред.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *