Іран не виплатив компенсацій родинам загиблих у катастрофі літака МАУ українців

8 січня 2022 року виповнилося 2 роки, як у небі над Іраном був збитий літак авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ). Він виконував рейс PS752 за маршрутом Тегеран – Київ. На борту перебували громадяни шести країн – Ірану, Канади, України, Швеції, Афганістану та Великої Британії. Більшість пасажирів прямували транзитом до Торонто на навчання та роботу після новорічних свят в Ірані. Серед пасажирів –  було 24 неповнолітніх. Усі 176 осіб загинули.

Іран не виплатив компенсацій родинам загиблих у катастрофі літака МАУ українців

Посол Ірану в Україні Манучехр Мораді заявив, що жодна із сімей українців, загиблих унаслідок катастрофи літака МАУ, не зверталася по компенсацію до іранської влади. Про це він сказав в інтервʼю УНН.

Він зазначив, що не має достовірних даних з приводу того, яка кількість родин отримала компенсацію. За словами посла, цей процес усе ще триває.

Проте мені відомо, що дехто отримав цю суму. Стосовно українських родин, жодна з них поки не зверталася“, – заявив Манучехр Мораді.

За його словами, уряд Ірану встановив суму в розмірі 150 тис. доларів, “керуючись принципом доброї волі та правилом ex gratia, тобто, милосердного ставлення до родин жертв”.

Мораді додав, що за виплати родинам загиблих, незалежно від їхнього громадянства, відповідає спеціально створений при Міністерстві шляхів та міського розвитку країни штаб.

Нагадаємо:

8 січня 2022-го минуло два роки, як у небі над Іраном був збитий літак авіакомпанії МАУ. Влада Ірану заявила, що почала виплачувати компенсації сім’ям загиблих.

Серед членів екіпажу був і наш земляк, переяславець бортпровідник Денис Лихно. Він народився 8 вересня  1995 року. Юнаку на час трагедії не виповнилося ще й 25 років….

Денис Лихно – житель Переяслава, навчався у міській школі №1, а згодом в Національному авіаційному університеті на аерокосмічному факультеті з 2012 до 2018 року. У нього лишилися батьки та молодший братик. Щирі співчуття родині. Світла  память Денису Лихну

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram