Величезний прапор Казахстану підняли в небо над Києвом

В небо над Києвом запустили величезний прапор Казахстану, де продовжуються кровопролитні зіткнення. Прапор підняли у повітря біля Жовтневого палацу в центрі столиці. Перформанс 8 січня провела організації Dronarium.

Ми підняли над центром Києва прапор Казахстану. Ми хочемо привернути увагу громадськості до трагічних подій, що відбуваються в Казахстані, та підтримати народ цієї країни у цю скрутну хвилину. Казахи вийшли на мирну боротьбу за свої соціально-економічні права. Внаслідок ескалації події скотилися до відкритого протистояння народних мас із силовиками, жертвами яких стали, за офіційними даними, десятки людей, а не за офіційними – значно більше“, – йдеться у повідомленні.

Величезний прапор Казахстану підняли в небо над Києвом

В організації нагадали, що президент Казахстану закликав на територію країни сили Росії “під виглядом миротворчої операції, яка більше схожа на каральну операцію та ризикує перерости в окупацію країни“.

Ми сподіваємося, що народу Казахстану вистачить мудрості та сил мирним шляхом відстояти свої права та не втратити свою країну“, – додали організатори акції.

Нагадаємо:

2 січня в місті Жанаозені (Мангістауська область на заході Казахстану) розпочались масові мітинги проти різкого підвищення цін на скраплений газ. Згодом вони переросли в масові протести по всій країні. Вимоги розширилися і протестувальники хочуть викорінення корупції та відходу з політики Нурсултана Назарбаєва.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram