Гуртожиток у Вишневому взяла під охорону Нацгвардія

У гуртожитку міста Вишневого, що на околицях Києва, де зафіксовано масовий спалах коронавірусу, військові Нацгвардії спільно з підрозділами Нацполіції забезпечують карантинні заходи та охороняють громадський порядок. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.
Гуртожиток у Вишневому взяла під охорону  Нацгвардія

У середу, 22 квітня, у гуртожитку міста Вишневе Київської області, де зафіксували спалах коронавірусу COVID-19, захворювання виявили ще у 12 осіб, шестеро з яких – діти. В ефірі телеканалу “112 Україна” розповів заступник міського голови Георгій Майсурадзе. За його словами, 23 квітня запланована перевірка ще 12 кімнат. Їх жителі з якихось причин 21 квітня під час обходу не дали про себе знати

“Приблизно 10 хвилин (Близько 18:50. – Ред.) тому ми отримали першу інформацію. З 80 тестів оброблено 32, з них, на жаль, 12 – позитивні. З цих 12 – шість дорослих і шість дітей. Ми чекаємо до кінця дня наступних результатів”, – заявив він.

Майсурадзе запевнив, що влада сформувала гуманітарну допомогу людям, які залишилися на карантині в гуртожитку.

“Це гуманітарна допомога з боку бізнесу міста, міської ради. Зараз ми організовано здійснюємо передачу по поверхах. Є у нас певний запас, ми до кінця дня сьогодні завершимо цей процес. Також ми готуємо процес забезпечення питною водою. Паралельно йде процес забезпечення дезінфікуючими засобами”, – підкреслив він.

“Жителів будинку повністю ізольовано, відвідувачів не допускають всередину. Працівники Нацполіції, місцева влада та волонтери організовують доставку продовольчих товарів, ліків та засобів особистої гігієни”, – йдеться у  повідомленні.

Зазначається, що за попередніми даними двоє мешканців гуртожитку міста Вишневого померли від коронавірусу, ще 37 інфікованих, троє знаходяться в реанімації. Серед захворілих є діти. У гуртожитку мешкає приблизно більше 200 людей. Усі вони знаходяться в ізоляції.