ХОМЧАК ВИЗНАВ, ЩО В КЕРЧЕНСЬКУ ПРОТОКУ НЕ МОЖНА БУЛО ПОСИЛАТИ МОРЯКІВ

Дуже погано, що українські моряки опинилися в полоні, але добре, що вони хоча б живі, з огляду на всі ризики інциденту в Керченській протоці, заявив новий глава Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Крім цього, він вирішив розібратися в цій ситуації – для цього йому доведеться поспілкуватися віч-на-віч з керівником ВМС України.

Новий глава Генерального штабу ЗС України Руслан Хомчак заявив, що в Керченську протоку українських моряків посилати було не можна, повідомляє УНІАН.

“Я не можу оцінювати Керченську операцію, я тоді не був (на посаді начальника Генштабу – ред.). Звичайно, не треба було піддавати моряків такій небезпеці. Дуже погано, що вони в полоні, але добре, що вони живі, враховуючи, що по них відкрили вогонь і вони могли загинути. Я впевнений, що з полону їх звільнять “, – висловився в ході інтерв’ю Хомчак.

Глава Генштабу ЗСУ відзначив: “Я сьогодні ще не спілкувався з командувачем ВМС, тому що він полетів з міністром на стрільби. Він повернеться, і коли я буду його заслуховувати, я йому задам це питання – чим він керувався, чи він прогнозував це все, мені теж цікаво це все почути. У нас не так багато морських суден для того, щоб ми могли їх так роздавати “.

Нагадаємо, мова йде про збройний конфлікт 25 листопада 2018 року, коли три кораблі ВМС України попрямували в Керченську протоку, що призвело до їх затримання і арешту моряків. Зараз вони знаходяться в СІЗО “Лефортово” в Москві, триває слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *