Газзбути мають оприлюднити ціни для споживачів на березень

Газопостачальні компанії мають оприлюднити ціни для споживачів на березень. Вони зобов’язані це робити за 5 днів до початку місяця у разі, якщо тарифи відрізнятимуться наступного місяця.

Зважаючи на те, що до кінця березня діє рішення уряду про максимально можливу ціну на природний газ у 6,99 гривень за кубометр, малоймовірно, що більшість газзбутів змінюватимуть розцінки.

Водночас, є ймовірність і того, що деякі газопостачальники встановлять навіть нижчі тарифи. Цього місяця так вчинили одразу вісім газопостачальних компаній.

До речі, Міненерго допускає можливість збереження граничної ціни на газ і після опалювального сезону. Таку думку висловив виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко.

“З конкретних речей, над якими ми зараз працюємо у відповідь на запит багатьох споживачів, – це перехід на одну платіжку за газ і розподіл, при цьому щоб тариф на розподіл не був в одних регіонах вищі за тарифи в інших регіонах … Поки ми очікуємо, що в цьому році ціна на газ не буде збільшуватися і після закінчення дії урядової обмеження (6,99 за кубометр, обмеження встановлено до кінця березня) “, – повідомив в.о. міністра в Facebook.