Господиня квартири розповіла страшні подробиці вбивства дівчат у Києві. Відео

Господиня квартири в Києві, де були по-звірячому вбиті 19-річна Марія Каминіна і 16-річна Єва Лисенко, не відразу зрозуміла, що сталася трагедія.

За її словами, коли вона приїхала туди, нічого надпідозрілого не побачила, крім безладу і забитої наглухо шафи на балконі. Останній факт її стурбував куди більше, ніж все інше, і вона викликала туди ще і чоловіка. Про це йшлося під час ефіру ток-шоу “Стосується кожного”

“Він відкрив і говорить: ну йди дивись, що у твоїй шафці… Я побачила там перестановку, полички деякі були зняті і складені… Якісь згортки… Я кажу чоловікові: “Подивися, що там!”. І коли він мені сказав, що там дві ніжки… Потім коли я сама підійшла подивитися, я побачила ніжки дитячого розміру…”, – поділилася страшними подробицями жінка.

 За словами господині, спочатку вони подумали, що, можливо, це манекен.

“Я вискочила з балкону, чоловік каже: “Там ще рука!”. Я кажу: “Так помацай, що там може бути”. Він каже: “Ну, воно м’яке!” – продовжила розповідь жінка.

При цьому вона уточнила, що побачила у квартирі чотири склянки, чотири недопалки, на підставі чого можна зробити висновок, що там перебували саме чотири особи. Ніяких слідів або плям крові вона ніде не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *