Гончарук: Окремі “товарищі” досі намагаються “домовитися” і “дивуються, що у них нічого не виходить!”

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповідає, що “окремі товарищі” продовжують ходити владними кабінетами, та намагаються про щось “домовитись”.

Джерело: пост прем’єра у Facebook.

Гончарук: “Так, ще є окремі товарищі, які продовжують ходити владними кабінетами, намагаються про щось “домовитись”.. Дуже дивуються, що у них нічого не виходить!”.

За словами премєр-міністра, ці люди “не хочуть, щоб Україна розвивалась, їм зручно жити в тіньовій країні схематозів”. Прем’єр зазначає, що Україна – це місце, де “минуле зустрілось з майбутнім, щоб назавжди попрощатись”.

 Свою команду Гончарук називає, урядом майбутнього, якого обрав український народ. В Програмі дій уряд запропонував українському суспільству такий контракт: ділити доходи 70 на 30: 70% доходів – на користь майбутнього – інфраструктуру, енергозбереження та людський капітал. 30% на “побутові” витрати держави.

Прем’єр запевняє, що складний шлях до нового майбутнього країни можна подолати разом.

Нагадаємо: Кабінет міністрів 29 вересня схвалив Програму дій уряду на наступні 5 років, а 4 жовтня Верховна Рада її затвердила.

В опозиції критикували цю програму, зокрема народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко зазначив, що вона більше схожа на шкільний твір на тему “Країна моєї мрії”.