Глава МВФ пообіцяла підтримувати Україну

Очільниця Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард пообіцяла, що МВФ і надалі підтримуватиме Україну.

Про це повідомляється у її офіційній заяві після телефонної розмови з Петром Порошенком.

“Я подякувала президенту Петру Порошенку за тісну співпрацю під час його президентства, під час якої Україна успішно повернулася до макростабільності та зростання після глибокої економічної кризи 2014–15 років”, – зазначає Лагард.

За її словами, вони з Порошенком погодилися “забезпечити досягнутий прогрес у просуванні ключових реформ, а особливо забезпечити незалежність центрального банку і підтримати стабільність банківської системи”.

 Лагард і Порошенко погодилися, що ще необхідно багато зробити, щоб забезпечити Україні “сучасну ринкову економіку, яка регулюється верховенством права, і здатна залучити значні інвестиції” та підняти рівень доходів українців до рівня сусідніх країн.

“Фонд готовий продовжувати підтримувати Україну в цих зусиллях”, – підсумувала глава МВФ.

Нагадаємо 3 травня Петро Порошенко у телефонній розмові з директором Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард обговорили ситуацію навколо “Приватбанку”.

“Висловлено стурбованість ситуацією навколо судових процесів в Україні з метою денаціоналізації “Приватбанку”, що може поставити під загрозу фінансову стабільність держави”, – стверджують в АП.

Зазначається, що Лагард наголосила на важливості забезпечення незалежності діяльності Нацбанку.

 Також вона запевнила у готовності розвивати співпрацю між Україною та МВФ і закликала продовжувати процес реформ.

Водночас, 2 травня в інтерв’ю Bihus.info, олігарх Ігор Коломойський заявив, що не підписував документ, яким надавав згоду на націоналізацію банку.

“Не так було… Якщо був би договір, ми б його виконували, а так ми підписали звернення до прем’єр-міністра, що в ситуації, що склалася ми пропонуємо уряду націоналізувати, бо ми не в змозі більше утримувати. Це окрема історія, вона стосується судового процесу, який йшов протягом двох місяців”, – відповів він, на питання про лист до уряду від власників “Приватбанку”.

Глава МВФ пообіцяла підтримувати Україну

Глава МВФ пообіцяла підтримувати Україну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *