ГЕРОЯМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ

Переяслав із сивої глибини віків славиться своєю багатою історією, без якої важко уявити наше прекрасне місто. А історію творять, звісно ж, люди, без яких не буде ні міста, ні його історії. В Переяславі жили й живуть різні люди: гарні й погані, видатні й невідомі, сміливі й полохливі, герої і зрадники… Так влаштований наш світ: без темряви неможливе світло, як і без зла неможливе добро. Один із таких сміливців, який на Сході України боровся зі злом в ім’я добра, й живе серед нас. Особисто для мене (інтервю у нашого земляка взяв Євген Левченко)  Олег Дудка — Герой із великої літери, адже пройшов фронтові дороги, прикриваючи нас собою, захищаючи наш мирний сон. Він не канючив у провладних кабінетах собі ні медальку, ні земельку, і навіть після важкого поранення живе собі, точніше, виживає, намагаючись прогодувати сім’ю.

Ось лише невеличкі витяги із цікавої розмови, яку можете прочитати у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

— Ти щойно приїхав із Польщі. Чим плануєш займатися далі?

— Відпочиватиму від рабської праці на пана. Також потихеньку зміцнюватиму своє здоров’я: бігатиму босоніж, займатимуся на спортивних майданчиках….. Також хочу робити соціальний масаж. — Як це? Розкажи детальніше.

— Ну, наприклад, ветерану, інваліду, пенсіонеру чи іншому представнику незахищених верств населення потрібен якісний масаж, щоб відновити своє здоров’я. То раз на тиждень я зможу зробити це повністю безкоштовно. В нашому місті такого ще не було. Думаю, що це багатьох зацікавить. Якщо ви відноситеся до перерахованих вище категорій населення чи просто хочете якісний професійний масаж, то телефонуйте мені за номером (093) 116-05-96.

ГЕРОЯМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ

ГЕРОЯМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ

ГЕРОЯМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *