Генсек ООН втратив право говорити про Україну. Чому?

Генеральний секретар Пан Гі Мун втратив моральне право говорити про “конструктивну роль” Росії в Україні після того, як минулого року відвідав військовий парад у Москві Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила перший заступник голови Верховної  Ради Ірина Геращенко.

“По-перше, дякую нашому послу Єльченку за професійну роботу і за те, що чорне називає чорним, без всіляких дипломатичних ефемізмів. Росія веде війну в Украіні, а не відіграє конструктивну роль”, – написала вона. Вона нагадала, як рік тому генсек ООН поїхав на парад у Москві.

“Щодо Пан Гі Муна, то моральне право говорити про “конструктивну роль” РФ в Украіні він втратив рік тому, коли поїхав на парад у Москву і зі щасливою посмішкою дивився на сучасну російську зброю і війська, які, вірогідно, до того захоплювали Крим і Донбас”, – наголосила Геращенко.

Вона зауважила, що лише Україна звертає увагу на той факт, що деякі іноземні політики продовжують підтримувати контакти з Росією, не зважаючи на дії Кремля.

“Інші країни спокійно собі спостерігають, як ООН перетворюється на всесвітній клуб заяв, а не дій, бо ж РФ блокує всі миротворчі дії і зусилля”, – зазначила перший заступник голови парламенту.

  • Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко висловив обурення заявою, зробленою генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Муном щодо виріш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *