Відомі результати голосування переяславських депутатів по питанню оренди землі під ТЕС

Багато переяславців чекали розгляду на сесії Переяславської міської ради, яка відбулася сьогодні, 18 лютого, питання про надання та продовження дозволу на оренду комунальної землі для ТОВ “ЕПГ “Югенергопромтранс”. Підприємства, яке свого часу, ввівши в оману депутатський корпус та громаду міста, замість обіцяного деревообробного цеху та митного складу збудувало в житловому кварталі Переяслава енергогенеруюче підприємство, а саме ТЕС для продажу електроенергії за “зеленим” тарифом.

На сайті міської ради ще не з`явилася інформація про поіменне голосування щодо цього питання. Однак, ми маємо фото, на якому добре видно, як голосували депутати. Так ось “ЗА голосувала фракція “Голосу” Із трьох її членів два депутати натисли кнопку “ЗА”, а один саме в цей момент чомусь вийшов із зали. Крім того, “ЗА” голосували депутати з францій “Європейської солідарності” і ОПЗЖ. “ПРОТИ” голосував один депутат, а решта “УТРИМАЛИСЯ” .

Прізвища депутатів, хто і як голосував, дивіться на цьому фото, а коли з`явиться офіційна  інформація поіменного голосування на сайті міської ради, ми про це повідомимо окремо.

Переяслав має знати, як голосують їх обранці.

Відомі результати голосування переяславських депутатів по питанню оренди землі під ТЕС