ДИВНЕ КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ

Як ми вже повідомляли, на черговому засіданні виконкому міської ради 27 серпня було прийняте рішення, згідно з яким із першого жовтня зросте вартість послуг на водопостачання та водовідведення.

Як пояснила заступниця міського голови з економічних питань Наталія Устич, новий тариф, нова калькуляція не затверджується, а лише коригуються деякі її складові: електроенергія, заробітна плата, дозвіл на надра. (Добре ж коригуються – майже на 21%)

Нинішній тариф, встановлений 10 жовтня 2018 року, передбачає вартість 1 куб. м води в сумі 11,03 грн. Водовідведення 1 куб. м стоків обходиться у 23,63 грн. Разом – 34,66 грн. Для абонентів без лічильника плата за водопостачання в місяць на одну особу для помешкань із центральним водопостачанням та підкачкою складає 63,75 грн., водовідведення – 144,14 грн. Разом – 207,89. Вода для квартир із газовим водонагрівачем та центральною каналізацією в місяць на одну особу коштує 55,39 грн., водовідведення – 125,24. Разом – 180,63 грн. Мешканці житлових будинків садибного типу з водопроводом та без центральної каналізації платять 45,98 грн. в місяць за чоловіка.

Як повідомила Наталія Устич, 18.07.2019 надійшло звернення № 305 від начальника КП «Переяслав-Хмельницьке ВУКГ» Артема Гриценка щодо встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання, водовідведення та очистку стоків для всіх груп споживачів. Того ж дня (оперативно!) на сайті міської ради було розміщене оголошення про наміри скоригувати тарифи. 29 липня відбулося засідання цінової комісії з цього питання. Комісія рекомендувала винести на розгляд виконкому зміни до тарифів на воду та каналізацію.

Читайте у свіжому випуску газети детально про те, що собою являє новий, відкоригований тариф, скільки саме доведеться платити переяславцям та чому таке рішення переяславського уряду виглядає, м’яко кажучи, дивним…

До речі,  рішення про коригування тарифів було прийняте виконкомівцями майже одноголосно. За нього проголосували члени виконкому Тарас Костін, Петро Бочарін, Олександр Слюсар, Наталія Устич, Валентина Губенко, Ольга Гребенщикова, Юлія Жарко, Петро Ярмоленко, Григорій Карнаух, Олександр Лесик, Мирослава Шкребтієнко, Володимир Якименко, Дмитро Пасічник. Проти цього рішення була лише Світлана Помойницька.