Переяслав зачиняється на карантин

Вчора місцева влада прийняла рішення про певні обмеження для містян та закриття всіх торгівельних точок, закладів культури, перукарень, салонів краси, дитячих клубів, тренажерних залів, спортнивних майданчиків, ринків, ресторанів, саун і т.п,  окрім продуктових магазинів, магазинів хімії, аптек, банків й АЗС…
Начальник відділу підприємництва і споживчого ринку нині у відпустці до 30 березня, а замість неї нікого призначено не було….
Тому виконання рішення виконавчих органів перевірятимуть службовці міськради, контролюючи кожен свій напрямок. Кажуть, що в місті вони вже почали розносити підприємцям попередження про введення карантинних заходів.
Переяслав зачиняється на карантин
Переяслав зачиняється на карантин
Переяслав зачиняється на карантин
 Сьогодні нам всім треба розуміти: встановлено, що коронавірус дуже швидко поширюється повітряно-крапельним шляхом, захворювання протікає із усіма симптомами ОРВІ, зокрема з високою температурою і кашлем, а у більш складних випадках може перерости в пневмонію, що охоплює обидві легені. Найбільший ризик, як показує розгортання епідемії, мають люди старші за 60 років із супутніми важкими захворюваннями.

Наразі ліки та вакцини від COVID-19 тільки розробляються. Про роботу над вакцинами уже заявили Китай, США, Ізраїль і Росія. Коли ж можна очікувати на появу ліків та вакцини від нового коронавірусу – науковці і медики точно сказати не можуть, адже окрім розробки ще треба час на їхнє належне тестування.

Отож брежімо себе, бережімо один одного. Все буде добре