Дружина Луценка пояснила, звідки у неї сукні “за десятки тисяч”

Народний депутат і дружина генпрокурора Ірина Луценко прокоментувала свої дорогі наряди і аксесуари, які часто фіксують журналісти.
Про це пише “Народна Правда” з посиланням на “Страна“.

“Я не була ні в “Шанель”, ні в “Діор”. Що стосується сукні, то я дуже багато шию. Видаю точку: на вулиці Боженка є дуже великий склад тканин. В Україні взагалі можна купити будь-яку тканину будь-якої марки. Звичайна, розшита бісером тканина; плаття було пошито за три дні. Шила його, щоб мати можливість кудись вийти. Розумієте, я помітно схудла за останній час, тому довелося пошити плаття”, – заявила Луценко.

Також вона додала, що сережки, якими вона доповнила свій образ на врученні премії “Жінки третього тисячоліття” – це “звичайна біжутерія, хороша репліка, не більше того”.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що нардеп і дружина генпрокурора Ірина Луценко придбала елітний автомобіль за 2,5 мільйона гривень. Вона пояснила, що всі кошти задекларовані: продано більший автомобіль – куплено менший.

Раніше дружина головного прокурора країни з’явилася на засіданні Верховної Ради з чорною сумкою від французького будинку моди Yves Saint Laurent. Модний аксесуар обійшовся Ірині Луценко в 2790 доларів(близько 74 тисячі гривень за курсом НБУ за 10 листопада 2017 року).

Нагадаємо також,  Ірина Луценко шокувала українців, з’явившись у Верховній раді у туфлях за 740 долларів. Дружина генерального прокурора  прийшла на роботу в модних туфлях на золотих підборах.