Loading...

Держдеп США та Пентагон розробили план надання летальної зброї для України

У міністерстві оборони та в Державному департаменті Сполучених Штатів Америки розробили план щодо надання Україні летальних оборонних видів озброєнь.
Про це в понеділок, 31 липня, повідомляє американське видання The Wall Street Journal з посиланням на свої неназвані джерела в американській владі, передає Deutsche Welle.
Згідно з інформацією WSJ, ідеться насамперед про протитанкові комплекси та інші види оборонних озброєнь задля боротьби з підтримуваними Росією бойовиками на Донбасі.
Тепер план має бути затверджений Білим домом.
Водночас один із високопоставлених представників адміністрації Дональда Трампа заявив виданню, що поки що жодного рішення щодо постачання Україні цих видів оборонних озброєнь не ухвалювали.
Так само як і не було дискусії щодо цих пропозицій під час наради в Білому домі, що відбулася минулого тижня й присвячувалася російській тематиці.
За словами посадовця, Трамп не отримував щодо планів надання Україні озброєнь жодної інформації, тож його позиція з цього питання невідома. Водночас речниця Пентагону повідомила, що в американському оборонному відомстві поки що “не визначились” щодо можливості надання Україні “летальних оборонних озброєнь”.
Утім, як заявили WSJ анонімні чиновники, міністр оборони США Джеймс Меттіс затвердив цей план.
“Саме вчасно”, – так відреагував сенатор Джон Маккейн на повідомлення про плани надання зброї Україні у Twitter.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *