Депутат Анна Скороход з трибуни ВР заявила про тиск на її родину через її голосування

Чоловіка народного депутата фракції “Слуга народу” Анни Скороход затримали правоохоронні органи через її політичну позицію. Про це нардеп розповіла під час виступу в залі Верховної Ради у четвер, 14 листопада.

“Сьогодні за мої політичні уподобання, за мої політичні бачення і за те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного з заступників Адміністрації президента, одного із заступників генерального прокурора Касько, мого чоловіка затримали незаконно. Підставою стали мої голосування в залі, відстоювання державної власності на ГТС, а також червона кнопка проти відкриття ринку землі”, – заявила вона.

Скороход підкреслила, що її чоловіка затримали в помсту за її відмову голосувати за земельну реформу.

“Рішення незаконне. Підстава – запит РФ 2017 року. До цього не було питань. І тут йде затримання мого чоловіка”, – просила Скорород з трибуни ВР. Вона додала, що звертається до президента Володимира Зеленського, ДБР, правоохороннів органів зупинити свавілля.

 “Коли ми йшли з командою і відстоювали президента на виборах, ніхто не думав, що потім нас будуть ламати через коліно і діяти тими методами, які зараз діють”, – зазначила Скороход.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив після цього: “Шановні колеги, давайте будемо речі називати своїми іменами. Якщо ви зараз зайдете в Google і цивільного чоловіка пані Скороход загуглите просто – ви все зрозумієте. Ми як політична партія до цього не маємо жодного відношення. Ми зараз не знаємо, в чому справа (з Алякіним – ред.)”.

“Але те, що пані Скороход неодноразово зверталася до народних депутатів і пропонувала грошову матеріальну допомогу – це є факт”, – заявив Арахамія.

Ірина Геращенко з “Європейської солідарності” заявила: “Ми вимагаємо створити ТСК з питання тиску на народного депутата і її родину”,

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко звернулася до команди партії “Слуга народу”: “Це велика мужність – пробачати людям їхню чесну позицію. Якщо зараз ви не станете на захист однієї вагітної жінки та її родини, коли арештували її чоловіка за те, що вона вчора проголосувала проти ринку землі – якщо ви не захистите, навряд чи хтось захистить”.

До речі, “Українська правда” вже звернулася по коментар до заступника генерального прокурора Віталій Каська. Він ані підтвердив, ані спростував інформацію про затримання Алякіна і сказав, що її прокоментує відомство.

Пізніше зявилася інформація про те, що народну депутатку від “Слуги народу” Ганну Скороход збираються виключити з фракції. Причиною є те, що її чоловік, оформлений її помічником, виявився агентом Росії з громадянством країни-агресора.

Як повідомляє кореспондент OBOZREVATEL, питання про виключення парламентаря з фракції винесе особисто глава фракції Давид Арахамія. Крім того, він розповів, що чоловік Скороход відвідував засідання профільного комітету, де розглядався закон про анбандлінг (реструктуризацію “Нафтогазу”. – Ред.). Там чоловік пропонував нардепам хабарі.

Відомо, що він має зв’язки зі скандальним путінським олігархом Павлом Фуксом. За словами Арахамії, за фактом події також будуть подані заяви в антикорупційні органи. Він запевнив, що скандал ніяк не пов’язаний із політичними переслідуваннями.