ДБР та ОГП проводять обшуки у Держлісагентстві

Як повідомляють пресслужба ДБР, пресслужба ОГП, слідчі ДБР спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора проводять обшуки центральному апараті Держлісагентства і лісництвах Житомирщини, через незаконну вирубку деревини.

 За попередньою інформацією, працівники лісгоспу у змові зі службовими особами лісозахисного підприємства та Держлісагентства під час відведення насаджень у санітарні рубки вносили недостовірні відомості до документів.

На лісових ділянках, які відводились в рубку, був значно більший запас деревини в порівнянні з офіційно заявленим в матеріалах. Її в подальшому було незаконно зрублено та реалізовано за готівку.

 Внаслідок незаконної вирубки, за попередніми підрахунками, державі завдано збитки на суму понад 6 мільйонів гривень.

Наразі, слідчими ДБР спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора проводяться 35 санкціонованих обшуків за місцями розташування лісгоспу, його лісництв, спеціалізованого лісозахисного підприємства, територіального органу та центрального апарату Держлісагентства.

ДБР та ОГП проводять обшуки у Держлісагентстві

Обшуки відбуваються і у місцях проживання та інших об’єктах нерухомості посадових осіб державної лісової охорони, а також за місцями проживання підприємців-лісозаготівельників і у місцях здійснення лісопереробки.

ДБР та ОГП проводять обшуки у Держлісагентстві

Так, як повідомляється, під час обшуку території однієї з лісопереробок виявлено 600 куб. м. деревини без документів про її законне походження.

ДБР та ОГП проводять обшуки у Держлісагентстві

Слідчі ДБР повідомили про підозру чотирьом лісничим ДП “Олевське лісове господарство”. Службові особи підозрюються в розтраті майна в особливо великих розмірах вчиненій групою осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *