ДБР показало результати роботи за 8 місяців: задукоментовано хабарів майже на 21 мільйон гривень

Майже 300 чиновників і співробітників правоохоронних органів було викрито цього року на хабарництві, загальна сума хабарів перевищила 20 млн грн, повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

“Лише за 8 місяців 2021 року завдяки роботі ДБР задокументовано отримання неправомірної вигоди посадовими особами на всій території України на загальну суму 20,8 млн грн”, – ідеться в повідомленні, розміщеному на сайті бюро в четвер.

Найбільші суми неправомірної вигоди задокументовано в Києві, Київській, Харківській, Одеській і Тернопільській областях.

“Загальний розмір збитків, встановлених у результаті розслідувань, … становить 167 млн грн. Також завдяки роботі ДБР арештовано майна на суму 365 млн грн”, – зазначається в повідомленні.

Також за 8 місяців поточного року повідомлено про підозру у вчиненні корупційних кримінальних злочинів 482 осіб.

“З них за статтею “прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди” (ст. 368 КК України) стосовно 282 осіб, з яких один чиновник категорії “А”, 108 поліцейських, вісім прокурорів, один співробітник СБУ; 20 податківців, 19 митників, 27 прикордонників, 11 співробітників Державної кримінально-виконавчої служби України”, – повідомляє ДБР.

За інформацією бюро, від початку поточного року до суду направлено обвинувальні акти стосовно 429 осіб, з них 232 осіб обвинувачують за статтею одержання неправомірної вигоди (ст. 368 КК України).

ДБР показало результати роботи за 8 місяців: задукоментовано хабарів майже на 21 мільйон гривень

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram