Данилюк: “Зеленського ведуть не туди”

Звільнений з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що пішов не просто з поста, а покинув команду президента Володимира Зеленського.

Таке висловлювання прозвучало в інтерв’ю LB.ua. “Я не буду зараз розкривати всього. Але на даний момент я пішов з команди. І ніякі альтернативні пропозиції зараз не розглядаю”, – підкреслив він.

При цьому Данилюк пояснив, що, на його думку, на даний момент на Зеленського чиниться деструктивний вплив певних людей. “Команда, скажімо так, веде його трохи не туди. Я думаю, що висновки будуть зроблені, і це посилить позицію президента в майбутньому”, – сказав екс-секретар РНБО.

Він також підтвердив інформацію, що йому надходили пропозиції стати послом України у США: “Але я ніколи такі пропозиції не розглядав. Позиція посла США, одна з найбільш стратегічно важливих – на неї є багато бажаючих”.

Також Данилюк заявив, що інформацію про його відставку “злили” ті, хто знав, коли президент прилітає із США.

Нагадаємо, раніше Олександр Данилюк написав заяву на звільнення з посади. Пізніше цю інформацію підтвердили в Офісі президента і сам секретар РНБО.

30 вересня президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Данилюка.

Пишуть, що Данилюк має намір стати послом України у Великобританії або США

Водночас джерела “Української правди” повідомляють, що Данилюк написав заяву у зв’язку з конфліктом з главою Офісу президента Андрієм Богданом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *