CNN: У Пентагон прийшли посилки з отрутою

До Міністерства оборони США надіслали дві посилки з отруйною речовиною

Про це, посилаючись на чиновників Міноборони, пише CNN.

Два підозрілих пакети були адресовані міністру оборони Джеймсу Меттісу і начальнику військово-морських операцій адміралу Джону Річардсону, повідомило джерело.

Поштовий відділ знаходиться в окремій будівлі на території Пентагону. Посилки, які показали позитивний результат при перевірці на вміст ріцину, так і не потрапили в будівлю Пентагону.

 За повідомленням прес-секретаря Пентагону полковника Роба Меннінга, поштовий відділ знаходиться під карантином і не становить загрози для персоналу.

“Ці конверти були взяті ФБР цього ранку для подальшого аналізу”, – додав Меннинг.

ФБР опублікувало заяву про те, що воно вилучило два підозрілих конверта з поштового відділення Пентагону і вони піддаються більшій кількості перевірок.

Ріцин є високотоксичним з’єднанням, яке витягується з касторових бобів і часто використовується в терористичних цілях. Його можна використовувати у вигляді порошку, гранул, рідини або кислоти.

При попаданні всередину він викликає нудоту, блювоту і внутрішню кровотечу в шлунку і кишківнику, за яким слідує відмова внутрішніх органів, а також смерть від відмови системи кровообігу.

Секретна служба США, що забезпечує охорону перших осіб держави, отримала підозрілий конверт, адресований президенту США Дональду Трампу.

Про це пише Fox News.

У вівторок ввечері Секретна служба США заявила, що напередодні вона отримала “підозрілий конверт”, адресований президенту Трампу. Агентство повідомило, що конверт “не був отриманий в Білому домі, і він не потрапив всередину Білого дому”.

Секретна служба відмовилася від подальших коментарів, заявивши лише, що вона “спільно з співробітниками правоохоронних органів розслідує цю ситуацію”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *