“Мама, а куди ми далі їдемо?” Батьки вбитої дитини зробили гучні заяви

Депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв зі своєю дружиною Інною в Шевченківському районному суді Києва зробили гучні заяви про вбивство їхнього трирічного сина Олександра.

Це трапилося після обрання запобіжного заходу одному із підозрюваних. Чоловік також назвав прізвища тих, кого, на його думку, “треба посадити на детектор брехні”

“Я сподіваюся і впевнений, що поліцейські доведуть все до кінця… Я готовий надати список прізвищ тих, людей, яких на мій погляд, треба посадити на детектор брехні”, – сказав Соболєв.

Він заявив, що, оскільки “замовлення не виконано, значить воно не знято”. Депутат також сказав, що те, що підозрювані були на війні, їх не виправдовує.

 “У мене тільки одне запитання до одного з них: якщо ти бачив, що я в машину сів… з двома дітьми. Тобі ж мене замовили, так стріляй в мене!” – заявив Соболєв.

Він назвав прізвища двох суддів – Артур Ємельянов і Віктор Татьков, також деякого Вацлавського і політика Олександра Грановського.

Дружина Соболєва Інна зробила гучну заяву щодо самого моменту вбивства дитини.

“Коли ти з сім’єю сідаєш у машину. Йде твій маленький синочок, несе малюнок. Йде за ним донька. Вони сідають в машину. Синочок говорить: “Мамочко, а куди ми далі їдемо?” Я кажу, що додому. А чоловік каже, що поїдемо собаці будку купимо, щоб він не замерз… І це крапка. Я розумію, що це постріл. Кажу чоловікові, щоб він швидко тиснув на газ. Я дивлюсь – він живий. А потім повертаюсь, бачу, що в моєї дитини немає пів голови… І його мізки я збирала своїми руками…” – сказала вона і додала, що “їхній синочок до них повернеться”.

Шевченківський районний суд Києва відправив під арешт на 2 місяці без права застави другого підозрюваного у вбивстві трирічного сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва Олексія Семенова.

Джерело: речниця прокуратури Києва Надія Максимець у коментарі УП

За клопотанням столичної прокуратури другого підозрюваного у вбивстві 3-річного хлопчика також заарештовано на 2 місяці без права на заставу. За словами речниці відомства, 3 грудня вже були слідчі експерименти із підозрюваними.

 Максимець: “Прокурор повідомив, що підозрювані не заперечували проти застосування відносно них запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також за його словами, вчора за участі підозрюваних були проведені слідчі експерименти, але їх результати поки що не розголошуємо в інтересах слідства”.

Друге засідання суду теж було закритим. На ньому вже не було потерпілих: матері вбитого хлопчика стало зле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *