ЧИ ЗАКОННИЙ ДОГОВІР ВУКГ З ТЕС НА ВОДОПОСТАЧАННЯ?

На черговій 53-й сесії міської ради одним із перших питань розглядали звернення активних громадян щодо розірвання договору на водопостачання, укладеним між КП «Переяслав-Хм. виробниче управління комунального господарства» та ТОВ «Югенергопромтранс».

До депутатів звернулася член виконкому Світлана Помойницька, яка закликала міських обранців попередити можливі наслідки від підключення ТЕС до міської водомережі. Вона підкреслила, що активісти вважають неприпустимим і навіть злочинним використання артезіанської питної води для промислових потреб у значних кількостях. Крім того, недавно збудована в Андрушах свердловина при запуску ТЕЦ не в спромозі буде забезпечувати питною водою мешканців прилеглих районів. Відповідно до договору споживач повинен надавати виконавцеві ліміти забору та використання води, запланований баланс водопостачання для промислових потреб, який встановлюється виконкомом міської ради. Наскільки відомо, підкреслила Світлана Іванівна, питання лімітів на виконкомі не розглядалося.

Спеціаліст із природокористування Олена Денисенко повідомила, що ті водні ресурси з Юрського горизонту, які заплановано споживати електростанцією, є підземними водами державного значення.

Після незначних, проте емоційних дискусій, було прийняте рішення. Яке саме – читайте у свіжому номері газети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *