Чи врятують щеплення від хвороб?

Чи робити щеплення своїм дітям? Це питання, яке останніми роками все частіше задають собі сучасні батьки. І чим далі, тим все більше вони починають сумніватися у необхідності вакцинування. Таку позицію мам і тат теж можна пояснити, адже фіксуються випадки так званих побічних наслідків від щеплень. Саме тому, наслухавшись подібних історій і остаточно втративши довіру до сучасної медицини, деякі батьки навідріз відмовляються робити прививки своїм дітям.

Як повідомила в.о. головного лікаря ЦРЛ Лариса КУЗЬМЕНЧУК, цього року на Переяславщині вже зареєстровано 70 хворих тільки на кір . Хвороба ця може протікати як в легкій, так і в тяжчих формах. Госпіталізують нині тільки важких, дітей до року та вагітних. До речі, саме вагітні ризикують чи не найбільше, бо перенісши хворобу, можуть передати вірус новонародженому, або наразитися на якісь патології у розвитку дитини. І єдиним виходом тут, як зазначають медики, є саме щеплення.

Отож ми вирішили запитати місцевих мам, чи вчасно вони роблять щеплення та чи впевнені у якості вакцини, яку дають своїм дітям від тої чи іншої хвороби. Крім того, поцікавилися ще й тим, чи мали вони якісь побічні ефекти від прививок та чи готові заплатити за якісні вакцини, аби тільки бути впевненими в тому, що в їхньої дитини виробиться стійкий імунітет, а в подальшому вона буде захищена від тяжких наслідків перебігу таких важких хвороб як кір, паротит, краснуха і т.д.

Читайте думки переяславців у свіжому номері газети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *