Чорновол звинуватила Портнова у створенні злочинної організації з метою узурпації влади

Народний депутат Тетяна Чорновол подала заяву до Державного бюро розслідувань про факти порушення виборчого законодавства та звинувачує екс-заступника глави Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова в створенні злочинної організації з метою узурпації влади

Про це вона повідомила у Facebook.

“Подала в Державне бюро розслідувань заяву на Портнова.  В ній йдеться про факти порушення ним виборчого законодавства та звинувачення Портнова в створенні злочинної організації з метою узурпації влади. Зокрема, законодавство передбачає виключно добровільне фінансування передвиборчих фондів, натомість цілий перелік помічників та юристів підлеглих Портнову перерахували мільйони грн в передвиборчий фонд кандидата в Президенти Володимира Зеленського, виконуючи доручення Портнова. Все це було здійснено згідно домовленостей з самим Володимиром Зеленським і нинішнє призначення цілого переліку осіб близьких до Портнова на високі державні посади, є наслідком цих домовленостей. Зокрема, мова йде про призначення люстрованного Андрія Богдана керівником офісу Президента”, – повідомила Чорновол.

  • Нагадаємо, колишній заступник глави Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов повернувся до України 19 травня 2019 року. Його допитали в Генеральній прокуратурі як свідка у справах Майдану.

  • 11 липня стало відомо, що Петра Порошенка викликали на допит в Державне бюро розслідувань.

  • 17 липня ГПУ викликало Портнова на допит.

  • Портнова викликають до Управління спецрозслідувань Генпрокуратури на допит 29 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *