Член Сенату США: Росія пошкодує про втручання на українські території

Член Сенату США від Республіканської партії Роджер Вікер на 64-тій щорічній сесії Парламентської асамблеї НАТО заявив, що Альянс погоджується із необхідністю протистояти агресивним і незаконним діям Російської Федерації на світовій арені.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Стосовно великих питань, то поміж усіх членів Альянсу є порозуміння. Усі згодні, що Росії треба дати відсіч. Ми єдині у тому, що захопленню Східної України та Криму необхідно протистояти”, – заявив Вікер.

Він також зауважив, що Росія “повинна програти у цьому”, адже і США не  раз підкреслювали свою відданість цій меті, коли минулого року погодилися постачати летальну зброю до України.

“Сподіваюся, російський народ якось засвоїть урок, що вчинене (агресія на українських територіях – ред.) було не в його інтересах”, – додав сенатор.

Нагадаємо, що у НАТО офіційно визнали прагнення України отримати повноцінне членство в Альянсі і надали статус країни-аспіранта.

Статус країни-аспіранта означає, що країна офіційно задекларувала свій інтерес у приєднанні до Альянсу і отримує запрошення приєднатися до Інтенсифікованого діалогу з НАТО з питань членства та пов’язаних з ним реформ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *