“Бутіки ДНР” торгують награбованим у біженців і в’язнів

“Міністерство податків і зборів ДНР” виставило на продаж майно людей, які відбувають покарання “на підвалі”, а також тих, хто покинув Донецьк у зв’язку з окупацією.

Розпродають не тільки приміщення, автомобілі, лом металів або промислове обладнання, а й “віджаті” у населення предмети побуту. Так, на реалізацію за викидними цінами виставлені бувші у вжитку мобільні телефони, дитячі колготки, спиртні напої, шампуні та навіть гелі для душу, розповідає “Сегодня”.

“Судячи з усього, це майно людей, які відбувають покарання за щось” на підвалі “або, кинувши все, поїхали, рятуючи життя і здоров’я”, – прокоментував цю ситуацію житель так званої “ДНР” Сергій Сім’янко.

Як зазначають самі донеччани, найпопулярніша назва магазину в Донецьку – “Оренда”. Ці написи красуються навіть на порожніх вітринах російських брендових магазинів одягу, які проігнорували “братську республіку”. Мережеві магазини, сертифіковані бутики з відомими іменами – практично всі закриті, а якщо і відкриті, то тамтешній асортимент лишає бажати кращого.

Адже там розпродають одяг 2014 року, який “віджали” у підприємців в окупаційний час, та і цей асортимент не по кишені жителям самопроголошеної “ДНР”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *