Без конфузів не обійшлося: Янукович обмовився на прес-конференції

Під час прес-конференції “легітимного” не обійшлося без конфузів.

Екс-президент Віктор Янукович оконфузився на прес-конференції, переплутавши прізвища Петра Порошенка з Юлією Тимошенко.

“Порошенко зробив все, щоб мене не допустити до судового процесу. Суди повинні бути судами, але не шоу артиста Тимошенко… артиста Порошенка”, – заявив втікач на прес-конференції в Москві 2 березня, передає “Обозреватель”. Як повідомляв УНІАН, висвітлювати першу прес-конференцію Януковича в Москві прибули кілька десятків журналістів з РФ, України та інших країн. Раніше прес-конференції він давав у Ростові-на-Дону.

Обвинувачений у державній зраді екс-президент України Віктор Янукович заявляє, що у своєму зверненні до президента РФ просив розглянути можливість ввести до Криму поліцейську миротворчу місію. Про це він сказав на прес-конференції в Москві, передає “Українська правда”.

“Путіну я написав звернення. У цьому зверненні я посилався на договір про дружбу і взаємодопомогу між Україною і Росією. Я запропонував провести консультації і вносив пропозицію про введення поліцейської миротворчої місії”, – сказав Янукович. Він додав, що у листі до Путіна було і друге прохання – проінформувати світову спільноту про те, що сталося в Україні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *