Юрій Дерев’янко: КАРПАТСЬКА РІЗАНИНА

Вирубка КАРПАТ, які називають вже КАРПАТСЬКОЮ РІЗАНИНОЮ…

Про це показали сюжети вже всі телеканали, Міністр екології Остап Семерак особисто приїжджав.

АЛЕ РУБАТИ ПРОДОВЖУЮТЬ І ДАЛІ!

Звертаюсь до шановного Міністра екології!

Зупиніть незаконні рубки в Національному природному парку “Гуцульщина”, де сьогодні продовжується умисне і широкомасштабне знищення лісу.

Це відбувається всупереч заборонам на проведення суцільних санітарних рубок, вирубування дуплястих дерев та проведення всіх видів поступових та суцільних рубок.

Складається враження, що сформувалася стійка організована КОРУПЦІЙНА СХЕМА, для якої чинні приписи екологічного законодавства не мають жодного значення.

Це відбувається при тому, Остап Семерак у травні був з візитом у НПП “Гуцульщина” та особисто бачив факти цинічних порушень лісового та природоохоронного законодавства в діяльності цієї установи природно-заповідного фонду.

Після виявлених порушень було звільнено керівника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області І. Стефурака, але незаконні рубки на території Національного природного парку “Гуцульщина” тривають.

Активісти зафіксували факти незаконних рубок на території Національного природного парку “Гуцульщина”.

Повнота лісових насаджень в результаті цієї рубки знижена до критично допустимого рівня, що фактично в окремих місцях може бути кваліфіковано як суцільна рубка.

Ці порушення є систематичними відколи НПП “Гуцульщина” керує В. В. Пророчуком, термін дії контракту з яким закінчився ще 22 березня 2015 року і який зараз перебуває у статусі виконуючого обов”язки керівника даної установи.

Відповідний депутський запит надіслав.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *