Бельгійські лікарі влаштували «коридор ганьби» прем’єр-міністру країни

В акції взяли участь близько 120 лікарів, медсестр та працівників швидкої допомоги

Бельгійські лікарі влаштували «коридор ганьби» прем’єр-міністру країни
Бельгійські лікарі влаштували акцію протесту для прем’єр-міністра країни Софі Вільмес, організувавши «коридор ганьби і презирства» під час відвідування главою держави лікарні «Сен-П’єр». Про це свідчать кадри, показані телеканалом RTBF.

Повідомляється, що під час візиту прем’єра в лікарню лікарі і медики вишикувалися по обидва боки дороги, і по мірі наближення кортежу глави уряду розгорталися до автомобілів спиною, щоб продемонструвати обурення тим, як влада ставиться до системи охорони здоров’я в період пандемії коронавірусу.

В акції взяли участь близько 120 лікарів, медсестр та працівників швидкої допомоги.

«Лікарі наполягають на виплати фінансових компенсацій або підвищення зарплат за минулі два місяці важкої роботи. Крім цього, персонал лікарні «Сен-П’єр», так само як і лікарі по всій країні, з обуренням сприйняв розпорядження уряду про обов’язковий вихід медперсоналу на понаднормову роботу, якщо в цьому є необхідність. Наші лікарі і медсестри і так постійно працюють понаднормово, і примусові заходи викликають гостре відторгнення», – сказав представник профспілки лікарів Дірк Ван Овертвельдт.

Пізніше прем’єр-міністр прокоментувала свій візит в Сен-П’єр в Twitter.

«Це був важливий діалог для мене і медперсоналу. Ми обговорили всі насущні теми, включаючи їх стан здоров’я, ступінь навантаження, підвищення і фінансування охорони здоров’я», – зазначила Вільмес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *