Голова «Нафтогазу» заявив, що видобуток газу в Україні не призведе до зниження його ціни

Нинішнього видобутку газу з українських родовищ недостатньо для встановлення низької ціни на паливо. Про це в ефірі «5 каналу» заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

При цьому він наголосив, що встановлення низької ціни на газ – це корупційне рішення. «Як в математиці: низька ціна – одно корупція», – сказав Коболєв.

Андрій Коболєв також нагадав, що Україна прожила вже другу зиму без російського газу, а державна компанія, яка займається видобутком на території нашої держави, нарощує обсяги. «Компанія групи «Нафтогаз», «Укргазвидобування», змогла в першому кварталі показати позитивну тенденцію збільшення видобутку газу. Мінімальний план збільшення видобутку газу цією компанією в цьому році становить 0,5 млрд кубометрів. Це мінімальний план», – сказав глава «Нафтогазу».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Андрій Коболєв оприлюднив проект постанови Кабінету міністрів, згідно з яким уряд може зобов’язати держхолдинг протягом п’яти років поставляти заводом групи Ostchem Дмитра Фірташа природний газ на пільгових умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *