Аваков розповів про 8 мішків архівів Партії регіонів

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в лютому 2014 року відомство отримало вісім мішків архівів Партії регіонів. Серед них і чорна бухгалтерія. Про це він сказав на прес-конференції.

“Частина потрапила в НАБУ, як ви знаєте. В лютому 2014 року – вісім мішків архіву Партії регіонів, які виявили після пожежі, – були винесені і передані нам. Ми їх розбирали. Обсяг колосальний. Фігурує ряд неназваних прізвищ, розписки, кошториси. Цими питаннями займається, наскільки я знаю, ГПУ і НАБУ” , – сказав він.

Нагадаємо, 28 травня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передавдо НАБУ документи про незаконні виплати Партією регіонів готівки колишнім і нинішнім чиновникам. За його словами, йдеться про чорну бухгалтерію із загальною сумою хабарів в розмірі 2 мільярдів доларів. На прес-конференції 31 травня Сергій Лещенкоозвучив прізвища з чорної каси Партії регіонів.

А скільки їх там працює в МВС, Генпрокуратурі, НАБУ? Два роки розбирати 8 мішків і жодного рузцльтатк! Навіює на певні думки, а чи не скупили регіонали, бува, всіх тих, хто мішки розбирає?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *