Акції у Москві: майже 700 затриманих, серед них член путінської Ради з прав людини

У Москві під час мітингу за вільні вибори затримано 685 осіб, серед них і член Ради з прав людини при президенті РФ. Дані про кількість затриманих наводить ОВС-Інфо.

Акції у Москві: майже 700 затриманих, серед них член путінської Ради з прав людини

Інформацію про затримання голови комісії Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини (РПЛ) Ігоря Каляпін підтвердили в РПЛ, повідомляє ТАСС.

При цьому член РПЛ Олександр Брод заявив, що поліція “не перевищила свої повноваження, реагуючи на дії учасників акції”.

 Поліція Москви заявляє про затримання “близько 600 осіб” – “за різні правопорушення на неузгодженій акції опозиції у Москві”, пише російський “Інтерфакс”. За даними поліції, участь у мітингу взяли близько 1500 осіб.

Нинішня акція, названа «Прогулянки по бульварах», частинах Бульварного кільця в центрі Москви, не була погоджена місцевою владою. Ініціатори акції закликали своїх прихильників пройти Бульварним кільцем без плакатів і без гасел із вимогою зареєструвати незалежних кандидатів на виборах до Московської міської думи. Влада Москви пообіцяла вжити «всіх необхідних заходів» для «підтримання громадського порядку».

Раніше уповноважений з прав дитини у Москві Євген Бунімович заявив, що під час акції 3 серпня було затримано чотирьох неповнолітніх.

Вбудоване відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *